Mateusz Matysiewicz

Email: mmatysiewicz@sportinstytut.pl

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. W 2008 uzyskał świadectwo ukończenia studiów podyplomowych Prawo Gospodarcze i Handlowe na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, w 2003 roku zdałem egzamin dla kandydatów do Rad Nadzorczych spółek Skarbu Państwa. Obecnie Prezes Zarządu Fundacji na Rzecz Wspierania Edukacji i Rozwoju Samorządności wśród Młodzieży VIRIBUS UNITIS z Katowic, Dyrektor punktu Informacyjnego Europe Direct w Katowicach, Koordynator projektów regionalnych oraz ogólnopolskich finansowanych z funduszy europejskich oraz ze środków budżetu państwa. Trener - wykładowca zagadnień związanych z prowadzeniem biznesu w otoczeniu funduszy europejskiej, a także na rynkach Dalekiego Wschodu, Organizator imprez masowych, Targów Edukacyjnych w katowickim Spodku, wydarzeń promocyjnych oraz informujących o Unii Europejskiej. Prywatnie podróżnik, żeglarz, miłośnik sztuk walki, kolarstwa górskiego oraz fotografii

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.