Aktualności

Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji zaczyna współpracę z klubem Orzeł Myślenice

Z przyjemnością informujemy, że Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji nawiązał współpracę z klubem sportowym Orzeł Myślenice. Nasza współpraca będzie polegała m.in na wspólnej realizacji projektów w zakresie sportu i aktywności fizycznej. Fundacja pozyskując pieniądze na realizację projektów, zaangażuje klub, który stanie się tym samym bezpośrednim beneficjentem realizowanych działań np. działania edukacyjne, wymiany młodzieży i trenerów, kursów czy szkoleń.

Orze Mylenice logo noweOrzeł Myślenice jest klubem sportowym z województwa małopolskiego z tradycjami sięgającymi 1948 roku. Dużą wagę przywiązuje do szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży, dlatego oprócz drużyny seniorskiej w rozgrywkach ligowych uczestniczą drużyny młodzieżowe we wszystkich kategoriach wiekowych. Orzeł Myślenice we współpracy ze szkółką piłkarską Orliki Myślenice szkoli dzieci i młodzież od 5 do 18 roku życia. Ideą klubu jest szkolenie, wychowywanie przez sport oraz zapewnienie aktywnych form spędzania czasu dla dzieci i młodzieży na wysokim poziomie. Klub, kadra zawodnicza pierwszej drużyny oraz sztab szkoleniowy to lokalni mieszkańcy, dbający o ciągły rozwój.

Młody Zarząd klubu pełen ambitnych i pomysłowych osób swoją działalnością wkracza na nowe horyzonty infrastrukturalne i marketingowe. Orzeł Myślenice uczestniczy w wielu projektach, pozyskując środki zewnętrzne na bieżącą działalność, a także organizację sportowych wydarzeń, turniejów, obozów czy wyjazdów międzynarodowych dla dzieci i młodzieży. Klub dzięki dobrej organizacji i otwartości działaczy ciągle się rozwija w płaszczyznach nie tylko sportowych, ale również finansowych i marketingowych. Efekty pracy widoczne są każdego dnia, a szkolenie młodzieży przekłada się na transfery wychowanków do takich klubów jak Wisła Kraków, Cracovia, Zagłębie Lubin, Escola Varsovia, czy Lech Poznań. Dwóch wychowanków szkółki piłkarskiej Orła - Sławomir Chmiel i Bartosz Matoga - zagrało w młodzieżowych reprezentacjach Polski.

Zachęcamy do zapoznania się z działalnością klubu Orzeł Myślenice – www.orzelmyslenice.pl

Kontakt

INSTYTUT ROZWOJU SPORTU
I EDUKACJI

 

 

Zapraszamy również do naszych kanałów w social media