Aktualności

II spotkanie projektowe STYLE w Serbii

II spotkanie projektowe STYLE w Serbii

Instytut Rozwoju Sportu i edukacji we współpracy z europejskimi organizacjami partnerskimi realizuje innowacyjny projekt STYLE- Sport Tradition Youth Linked Elderly, którego głównym celem jest integracja międzypokoleniowa poprzez sporty i gry tradycyjne.

Zgodnie z kalendarzem projektowymi, w dniach 18-19 października w Nowym Sadzie odbyło się drugie międzynarodowe spotkanie organizacji partnerskich, w którym uczestniczyły zespoły projektowe z Rumunii, Grecji, Polski, Turcji i Serbii.

W pierwszym dniu spotkania partner goszczący - Savez sport za sve Vojvodine zorganizował wizytę przedstawicieli organizacji partnerskich w Samorządzie AP Wojwodiny – Wojewódzkim Sekretariacie ds. Sportu i Młodzieży, a następnie Wydziale Sportu i Wychowania Fizycznego Uczelni Nowego Sadu i Centrum Biznesu Sportowego Wojwodiny.

Po wizycie w instytucjach partnerzy zaprezentowali tradycyjne sporty i gry swoich krajów, a następnie omówili elementy podręcznika E, który zostanie przygotowany w kolejnym okresie.

Drugi dzień spotkania upłynął pod znakiem dyskusji pomiędzy zespołami projektowymi na temat zarządzania projektami, koordynacji pozostałych działań projektowych, standardów, ram czasowych i oczekiwanych rezultatów, po których uczestnicy zwiedzili Wojewódzki Instytut Sportu i Medycyny Sportowej.

W spotkaniu projektowym wzięli udział dr Bartosz Prabucki, ekspert IRSIE d.s. sportów i gier tradycyjnych oraz Patrycja Jaksim, PR Manager IRSIE.

 

 serbia2

serbia3

 

serbia4

serbia5

serbia7

 

serbia9

 

serbia10

 

serbia8

 

Kontakt

INSTYTUT ROZWOJU SPORTU
I EDUKACJI

 

 

Zapraszamy również do naszych kanałów w social media