Aktualności

Warsztaty z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych w ramach projektu Erasmus Plus: Love Earth to the Moon and Back

26 września 2022 r. wolontariusze z Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Jagiełły w Płocku Jagiellonka pracujący przy projekcie Love Earth to the Moon and Back świętowali Europejski Dzień Języków Obcych w prawdziwie międzynarodowym gronie.

Razem z uczniami i pracownikami: ACD – Agency for Cultural Diplomacy, BBI Vienna, Noah’s Ark Academy Kenya a także partnerami projektu Le_Moon z Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž z Czech i Lycée Louis Jouvet de Taverny z Francji wzięli udział w warsztatach online zorganizowanych poprowadzonych przez panią Tatjanę Christelbauer z ACD – Agency for Cultural Diplomacy w Wiedniu.

Poza licznymi dyskusjami na temat ekologii oraz różnic w językach, uczniowie mieli okazję obejrzeć interesujące filmiki przygotowane przez organizatorkę, a także mieli okazję stworzyć plakaty za pomocą aplikacji Wombo Art.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy online prac powstałych w tym dniu. Wystarczy kliknąć na poniższy link:

//www.emaze.com/@ALORFTOIF/le_moon---posters?fbclid=IwAR3vRK56P4hFTwmtp8JL4d_1oByhN66VLj1BrMTNruuBPjw2_1QUr35vGSI">https://www.emaze.com/@ALORFTOIF/le_moon---posters

 

lemoon1

 

lemoon2

 

 

Kontakt

INSTYTUT ROZWOJU SPORTU
I EDUKACJI

 

 

Zapraszamy również do naszych kanałów w social media