Rada Fundacji

Jacek Zawodny

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Absolwent turystyki i rekreacji Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Ukończył Ogólnopolski Program Kształcenia Kadr Sportowych; dyplomowany menedżer sportu, nauczyciel i wykładowca wychowania fizycznego i turystyki.

Zasiada w Radzie Fundacji Instytutu Rozwoju Sportu i Edukacji w Warszawie od 2011 roku.

Specjalizuje się w marketingu sportowym, promocji i kreowaniu wizerunku organizacji sportowej (www.sportinstytut.pl, www.wzunihokeja.pl, www.jedynka.kozminwlkp.pl), public relations, organizacją ogólnopolskich eventów, m.in. Gali Sportu Uczniowskiego (www.kozminwlkp.pl), Poznań Floorball Open 2009 (www.wzunihokeja.pl), Wielkopolskiej Ligi Unihokeja (www.wzunihokeja.pl), pozyskiwaniu środków finansowych m.in. z Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie (www.kozminwlkp.pl).Prowadzi kursy instruktorskie (www.wzunihokeja.pl) i organizuje konferencje metodyczne (www.wzunihokeja.pl). Założyciel stowarzyszeń: Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka" w Koźminie Wielkopolskim i "Wspólnie dla Koźmina".

Autor artykułów z zakresu sportu, rekreacji i turystyki. Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem m.in. poprzez publikacje w czasopismach: "Lider" i "Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne" (www.wychowaniefiz.pl). Interesuje się głównie sportem, rekreacją ruchową różnych grup społecznych i turystyką aktywną. Jest instruktorem nordic walking i unihokeja. Grał w koszykówkę w klubie Trucht-Elkan Jarocin, a obecnie uprawia biegi długodystansowe w Grupie Koźmin Biega.

Na co dzień angażuje się w życie lokalnej społeczności poprzez działalność filantropijną w Lions Club Krotoszyn (www.krotoszyn.lions.org.pl), pomagając potrzebującym w powiecie krotoszyńskim (www.glokalna.pl). Finalista konkursu Człowiek Roku 2013 w powiecie krotoszyńskim (www.krotoszyn.naszemiasto.pl) i Wielkopolsce (www.gloswielkopolski.pl). Jest zwycięzcą Plebiscytu Super Belfer 2014 (www.glokalna.pl). Radny Rady Miejskiej w Koźminie Wielkopolskim w kadencji 2014-2017. Od 2018 Radny Rady Powiatu Krotoszyńskiego. We wrześniu 2017 r. powierzono mu zarządzanie Szkołą Podstawową nr 1 w Koźminie Wielkopolskim.

Kontakt

INSTYTUT ROZWOJU SPORTU
I EDUKACJI

 

 

Zapraszamy również do naszych kanałów w social media