Komunikacja i kultura

Temat szkolenia: Nowatorstwo pedagogiczne i skuteczna motywacja uczniów do uczestnictwa w zajęciach ruchowych

Prowadzący szkolenie

Dr Zuzanna Mazur


Pracownik Katedry Pedagogiki i Psychologii Kultury Fizycznej AWF Warszawa, wykładowca akademicki. Jej zainteresowania dydaktyczne dotyczą teorii i metodyki wychowania fizycznego, promowania zdrowego stylu życia w środowisku szkolnym, postaw uczniów wobec wychowania fizycznego, płci w praktyce nauczania wychowania fizycznego oraz kształcenia zawodowego i rozwoju nauczycieli WF. Autorka licznych artykułów w czasopismach krajowych i zagranicznych oraz rozdziałów w monografiach naukowych.

Program szkolenia:

  1. Nauczyciel inicjatorem nowoczesnego procesu dydaktyczno-wychowawczego: ukazanie potrzeby nowatorskiego podejścia do lekcji wychowania fizycznego.
  2. Wskazania metodyczne wynikające z potrzeb rozwojowych uczniów warunkiem pomyślnej realizacji procesu wychowania fizycznego: charakterystyka wybranych przejawów rozwoju psychofizycznego oraz wskazań metodycznych do pracy z uczniem.
  3. Kreatywny nauczyciel - twórczy uczeń, czyli ciekawe pomysły na zajęcia ruchowe.
  4. Jak skutecznie wypływać na motywację uczniów do uczestnictwa w zajęciach ruchowych?

Czym wyróżnia się nasze szkolenie i dlaczego warto wziąć w nim udział?

• Zdobędziesz wiedzę dotyczącą nowoczesnego podejścia w realizacji procesu wychowania fizycznego.
• Otrzymasz praktyczne rozwiązania,uatrakcyjniające zajęcia ruchowe.

Czas trwania szkolenia:

• Online: 3h
Jeśli jesteś zainteresowany naszymi szkoleniami lub potrzebujesz więcej informacji napisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub zostaw wiadomość na Facebook
www.facebook.com/InstytutRozwojuSportuiEdukacji

Kontakt

INSTYTUT ROZWOJU SPORTU
I EDUKACJI

 

 

Zapraszamy również do naszych kanałów w social media