Komunikacja i kultura

Temat szkolenia: Kolor w kulturze

Prowadzący szkolenie

Dr Kazimierz Waluch


Adiunkt na kierunku zarzadzanie Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku. Prezes Fundacji Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji. Wykładowca przedmiotów w zakresie autoprezentacji, komunikacji interpersonalnej, wystąpień publicznych, savoir-vivre. Specjalista z tematy kultury i wielokulturowości. Autor kilkudziesięciu artykułów naukowych oraz 11 książek. Uczestnik licznych konferencji krajowych i międzynarodowych, prowadził wykłady w polskich i zagranicznych uniwersytetach i szkołach wyższych. Realizator wielu projektów międzynarodowych. Członek Editorial Board kilkupismnaukowych. Przedstawiciel Fundacji IRSiE w międzynarodowej organizacji np. EuropeanTraditional Sports and Games Association (ETSGA), International Sport and CultureAssociation (ISCA), World EthnosportConfederation.

Program szkolenia

• Kolor a barwa
• Odcień, cień i ton w kolorze
• Kolor – miedzy sztuka a nauką
• Konteksty znaczenia kolorów.
• Kolory świata
• Znaczenie kolorów.
• Łączenie kolorów.
• Funkcje kolorów

Czym wyróżnia się nasze szkolenie i dlaczego warto wziąć w nim udział?

• Dowiesz się wielu interesujących rzeczy o fascynującym świecie kolorów, i ichwpływie na ludzkie życie.
• Poznasz konkretne przykłady oddziaływania kolorów w różnych kulturach.
• Poznasz znaczenie kolorów w różnych kulturach i ich funkcje.

Czas trwania szkolenia:

• Online: 1,5h
• W kontakcie: 1,5h


Jeśli jesteś zainteresowany naszymi szkoleniami lub potrzebujesz więcej informacji napisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub zostaw wiadomość na Facebook
www.facebook.com/InstytutRozwojuSportuiEdukacji

Kontakt

INSTYTUT ROZWOJU SPORTU
I EDUKACJI

 

 

Zapraszamy również do naszych kanałów w social media