Szkolenia dla szkoł i organizacji sportowych

Temat szkolenia: Zastosowanie nowoczesnych technologii w praktyce dydaktycznej nauczyciela wychowania fizycznego

Prowadzący szkolenie

Dr Zuzanna MazurPracownik Katedry Pedagogiki i Psychologii Kultury Fizycznej AWF Warszawa, wykładowca akademicki. Jej zainteresowania dydaktyczne dotyczą teorii i metodyki wychowania fizycznego, promowania zdrowego stylu życia w środowisku szkolnym, postaw uczniów wobec wychowania fizycznego, płci w praktyce nauczania wychowania fizycznego oraz kształcenia zawodowego i rozwoju nauczycieli WF. Autorka licznych artykułów w czasopismach krajowych i zagranicznych oraz rozdziałów w monografiach naukowych.

Program szkolenia:

  1. Nowoczesne metody dydaktyczne w wychowaniu fizycznym, akcentujące podmiotowość ucznia w realizacji programu: poznanie metod podwyższających efektywność nauczania i kształcenia umiejętności samodoskonalenia u uczniów.
  2. Narzędzia technologiczne monitorujące poziom aktywności fizycznej: przydatne aplikacje i rozwiązania technologiczne dla nauczyciela wychowania fizycznego.
  3. Przykładowe zadania dla uczniów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii,wspomagające realizację celów wychowania fizycznego: poznanie praktycznych rozwiązań.

Czym wyróżnia się nasze szkolenie i dlaczego warto wziąć w nim udział?

Poznasz wielowymiarowe narzędzia stanowiące cenną inspirację w planowaniu zadań ruchowych dla uczniów.
Otrzymasz praktyczne rozwiązania pomocne w kreatywnym podejściu do wychowania fizycznego.

Czas trwania szkolenia:

• Online: 3h

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi szkoleniami lub potrzebujesz więcej informacji napisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub zostaw wiadomość na Facebook
www.facebook.com/InstytutRozwojuSportuiEdukacji

Kontakt

INSTYTUT ROZWOJU SPORTU
I EDUKACJI

 

 

Zapraszamy również do naszych kanałów w social media