Wystąpienia publiczne

Temat szkolenia: Planowanie wystąpienia publicznego

Prowadzący szkolenie

Dr Kazimierz Waluch


Adiunkt na kierunku zarzadzanie Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku. Prezes Fundacji Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji. Wykładowca przedmiotów w zakresie autoprezentacji, komunikacji interpersonalnej, wystąpień publicznych, savoir-vivre. Specjalista w temacie kultury w przestrzeni międzynarodowej i wielokulturowości. Autor kilkudziesięciu artykułów naukowych oraz 11 książek. Uczestnik licznych konferencji krajowych i międzynarodowych, prowadził wykłady w polskich i zagranicznych uniwersytetach i szkołach wyższych. Realizator wielu projektów międzynarodowych. Członek Editorial Board kilkupismnaukowych. Przedstawiciel Fundacji IRSiE w międzynarodowych organizacjach np.:EuropeanTraditional Sports and Games Association (ETSGA), International Sport and CultureAssociation (ISCA), World EthnosportConfederation.

Program szkolenia

• Jak rozpoznać publiczność? Czyli dostosowanie wystąpienia do grupy odbiorców.
• Narzędzia, jakich można użyć do zidentyfikowania potrzeb i oczekiwań grupy docelowej.
• Treść wystąpienia (np. pytania, „mniej znaczy więcej”, zasada powtórek, magia liczby 3).
• Określenie celu wystąpienia publicznego (np. metoda SMART(ER), metoda EXACT, metoda 5 filarów Briana Tracy’ego).
• Opracowanie struktury wystąpienia publicznego (np. reguła 3 części, zasada INTRO, wstęp, część główna, zakończenie).
• Przygotowanie konspektu wystąpienia.

Czym wyróżnia się nasze szkolenie i dlaczego warto wziąć w nim udział?

• Poznasz konkretne metody przygotowania wystąpienia publicznego.
• Otrzymasz praktyczne, gotowe narzędzia do wykorzystania w procesie przygotowania wystąpienia publicznego.
• Otrzymasz praktyczną wiedzę na temat przygotowania wystąpienia publicznego.


Jeśli jesteś zainteresowany naszymi szkoleniami lub potrzebujesz więcej informacji napisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub zostaw wiadomość na Facebook
www.facebook.com/InstytutRozwojuSportuiEdukacji

Kontakt

INSTYTUT ROZWOJU SPORTU
I EDUKACJI

 

 

Zapraszamy również do naszych kanałów w social media