Galeria

12.09.2021 Wolontariusze Jagiellonki - Maraton Dwóch Mostów, Płock, projekt DuMotion

12.09.2021 Wolontariusze Jagiellonki - Maraton Dwóch Mostów, Płock, projekt DuMotion

WOLONTARIUSZE DU MOTION W PÓŁMARATONIE DWÓCH MOSTÓW

W niedzielę 12 września 2021 jako wolontariusze Projektu Du Motion zadebiutowaliśmy w Półmaratonie Dwóch Mostów pomagając w organizacji jego jubileuszowej 10. edycji.

Rozpoczęliśmy już o 7.00 odprawą w auli Urzędu Miasta, gdzie uzyskaliśmy szczegółowe informacje odnośnie do przydzielonych nam zadań, a po zrobieniu pamiątkowego wspólnego zdjęcia, zaopatrzeni w identyfikatory i plecaki z logo półmaratonu, przewiezieni zostaliśmy na powierzony nam odcinek trasy biegu. Naszych 18 uczniów czuwało nad bezpieczeństwem i sprawnym przebiegiem imprezy na ulicy Grabówka, od Mostu Solidarności po podbieg ulicą Norbertańską, 5 uczennic obsługiwało ponadto punkt nawadniania zaopatrując każdego z 450 biegaczy w wodę. Około 11.00 wróciliśmy do miasteczka biegacza na Rynku Starego Miasta, gdzie w południe, w radosnej atmosferze, rozpoczęła się uroczysta dekoracja zwycięzców.
Cieszymy się, iż mogliśmy pomóc w przebiegu tej wspaniałej sportowej imprezy – pogoda i nastroje sprzyjały, emocje udzieliły się wszystkim a starania naszych wolontariuszy dostrzeżone i docenione zostały przez organizatorów – ze sceny usłyszeliśmy, dla Liceum Ogólnokształcącego im. Wł. Jagiełły w Płocku, specjalne podziękowania.
Czekamy na kolejne działania w duchu sportowego wolontariatu
Opiekunowie: Agnieszka Kasprzycka i dr Anna Araucz

Wolnatriusze Jagiellonka Maraton Dwch Mostw Pock 12092021

jpeg imag

02

05

07

08

09

10

11

12

13

14

16

30

31

Kontakt

INSTYTUT ROZWOJU SPORTU
I EDUKACJI

 

 

Zapraszamy również do naszych kanałów w social media