Aktualności

I spotkanie projektowe PEACE w Grecji

W dniach 13-16.03 2024 r. w Atenach odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu Promoting Equal and Pacific youth-led Communities - P.E.A.C.E.- w ramach Programu ERASMUS + Key Action 2. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Instytutu Rozwoju Sportu i Edukacji oraz CrowdAid A.P.S. - Ente del Terzo Settore (Włochy) i Action for the Civil Society (Grecja).

I spotkanie projektowe TRADITGAM na Łotwie

16 marca 2023 roku odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu TRADITGAM na Łotwie, które sprzyjało budowaniu zgranego zespołu oraz było niezwykle efektywne i przepełnione dobrą atmosferą.

III spotkanie partnerów projektu REMIND we Francji

W dniu 14 marca 2024 roku odbyło się III spotkanie partnerów projektu REMIND (pierwsze w bezpośrednim spotkaniu). Gospodarzem spotkania był Uniwersytet w Montpellier (Francja), Wydział Nauk o Sporcie (UFR STAPS), który reprezentował dr Eric Perera.
 

Spotkanie Rady Zarządzającej AEJeST na Węgrzech

W dniach 29 lutego-2 marca 2024 r. Kazimierz Waluch, Prezes IRSiE, a jednocześnie Wiceprzewodniczący Association Européenne de Jeux et Sports Traditionnels uczestniczył w spotkaniu Rady Zarządzającej AEJeST na Węgrzech podczas zwyczajnego spotkana Rady.

II spotkanie projektowe REMIND

23 lutego 2024 r. odbyło się II spotkanie (online) w ramach europejskiego projektu na temat sportów i gier tradycyjnych: REMIND.
Partnerzy omawiali proces przygotowania ankiety, wstępne działania promocyjne dotyczące projektu i zaplanowali kolejne spotkanie, które odbędzie się we Francji.

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

W dniach 19-23.02.2024 r. obchodzimy Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, który koordynuje Ministerstwo Sprawiedliwości. Fundacja Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji jako operator Okręgowego Ośrodka Pomocy Poszkodowanych Przestępstwem w Płocku, udziela wsparcia pokrzywdzonych przestępstwami, ich najbliższych i świadkom przestępstwa.

IRSIE partnerem wydarzenia SPORTBIZ SUMMIT 2024

Miło nam ogłosić, że Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji został partnerem wydarzenia SPORTBIZ SUMMIT 2024! 

Sportowa Europa spotyka się w dniach 9-10.04.2024 r. w Warszawie. Wspólnie będziemy przyglądać się rozwojowi biznesu sportowego w Europie Środkowo-Wschodniej.
Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia programu i prelegentów wydarzenia oraz dołączenia do warszawskiego spotkania sportowej Europy. 

Podkategorie

Kontakt

INSTYTUT ROZWOJU SPORTU
I EDUKACJI

 

 

Zapraszamy również do naszych kanałów w social media