Szkolenia dla szkoł i organizacji sportowych

Temat szkolenia: Stereotypy i uprzedzenia, czyli co nas ogranicza

Prowadzący szkolenie

Dr Kazimierz Waluch

Adiunkt na kierunku zarzadzanie Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku. Prezes Fundacji Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji. Wykładowca przedmiotów w zakresie autoprezentacji, komunikacji interpersonalnej, wystąpień publicznych, savoir-vivre. Specjalista z tematy kultury i wielokulturowości. Autor kilkudziesięciu artykułów naukowych oraz 11 książek. Uczestnik licznych konferencji krajowych i międzynarodowych, prowadził wykłady w polskich i zagranicznych uniwersytetach i szkołach wyższych. Realizator wielu projektów międzynarodowych. Członek Editorial Board kilku pism naukowych. Przedstawiciel Fundacji IRSiE w międzynarodowej organizacji np. European Traditional Sports and Games Association (ETSGA), International Sport and Culture Association (ISCA), World Ethnosport Confederation.

Program szkolenia

• Co to jest stereotyp? (np. stereotyp pozytywny, negatywny, narodowy, zawodowy, źródła stereotypów).
• Co to są uprzedzenia? (np. jak powstają uprzedzenia? czym się przejawiają? rodzaje uprzedzeń?)
• Łańcuch dyskryminacji

Czym wyróżnia się nasze szkolenie i dlaczego warto wziąć w nim udział?

• Dowiesz się o źródłach stereotypów i uprzedzeń, ich powstawaniu i wpływie na ludzkie życie.
• Poznasz konkretne przykłady oddziaływania stereotypów i uprzedzeń.
• Otrzymasz sugestie praktycznych rozwiązań, jak radzić sobie ze zjawiskiem stereotypizacji.

Czas trwania szkolenia:

• Online: 1,5h
• W kontakcie: 1,5h
Jeśli jesteś zainteresowany naszymi szkoleniami lub potrzebujesz więcej informacji napisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub zostaw wiadomość na Facebook
www.facebook.com/InstytutRozwojuSportuiEdukacji

Kontakt

INSTYTUT ROZWOJU SPORTU
I EDUKACJI

 

 

Zapraszamy również do naszych kanałów w social media