Wystąpienia publiczne

Temat szkolenia: Kontrolowanie tremy przed i podczas wystąpienia publicznego

Prowadzący szkolenie

Dr Kazimierz Waluch

Adiunkt na kierunku zarzadzanie Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku. Prezes Fundacji Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji. Wykładowca przedmiotów w zakresie autoprezentacji, komunikacji interpersonalnej, wystąpień publicznych, savoir-vivre. Specjalista w temacie kultury w przestrzeni międzynarodowej i wielokulturowości. Autor kilkudziesięciu artykułów naukowych oraz 11 książek. Uczestnik licznych konferencji krajowych i międzynarodowych, prowadził wykłady w polskich i zagranicznych uniwersytetach i szkołach wyższych. Realizator wielu projektów międzynarodowych. Członek Editorial Board kilku pism naukowych. Przedstawiciel Fundacji IRSiE w międzynarodowych organizacjach np.:European Traditional Sports and Games Association (ETSGA), International Sport and Culture Association (ISCA), World Ethnosport Confederation.

Program szkolenia

• Metody radzenia sobie z trema przed wystąpieniem publicznym.
• Stres – podstawowe elementy. Jak odczuwamy stres?
• Przygotowanie do wystąpienia – minimalizowanie stresu.
• Techniki opanowania stresu przed wystąpieniem publicznym (w tym afirmacja, wizualizacja, racjonalizacja, kontrola emocji).
• Przykłady ćwiczeń pozwalających na kontrole stresu przed wystąpieniem.
• Metody radzenia sobie z tremą podczas wystąpienia.
• Kontrolowanie oznak zdenerwowania.

Czym wyróżnia się nasze szkolenie i dlaczego warto wziąć w nim udział?

• Poznasz konkretne metody radzenia sobie ze stresem przed i podczas wystąpienia publicznego.
• Otrzymasz sugestie praktycznych rozwiązań, pomocnych w opanowaniu stresu podczas wystąpienia publicznego.
• Otrzymasz praktyczną wiedzę na temat ćwiczeń i technik ograniczających stres przed i podczas wystąpienia.


Jeśli jesteś zainteresowany naszymi szkoleniami lub potrzebujesz więcej informacji napisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub zostaw wiadomość na Facebook
www.facebook.com/InstytutRozwojuSportuiEdukacji

Kontakt

INSTYTUT ROZWOJU SPORTU
I EDUKACJI

 

 

Zapraszamy również do naszych kanałów w social media